Rahatarkuse veebikonverents 2021 "Kas raha annab vabaduse?"


Kas raha teeb vabaks? Või õnnelikuks? Ehk on hoopis sedapidi, et oskamatus rahaga ringi käia võib inimest piirata, halvemal juhul õnnetukski teha? 

25. märtsil kell 12.00 - 14.30 toimub Eestis esimest korda gümnasistidele ja põhikooli lõpuklassidele suunatud rahatarkuse veebikonverents „Kas raha annab vabaduse?“. Üritusel räägivad poppartistid, poliitikud, noored ettevõtjad ja professionaalsed investorid oma läbisaamisest ja kogemustest rahaga.  

Rahatarkuse konverents 2021 programm

Kust ja kuidas raha saada, kuidas seda säästa või kasvama panna ?  

Millised on edukate investorite Jaak Roosaare, Kristi Saare ja Viljar Arakase nõuanded?

Kuidas lähed õpilasfirmadel Münt ja EHA ja mismoodi läheneb elatise teenimisele õpilasfirma kogemusega ettevõtluskoolitaja Mart Vainu?

Miks valisid ettevõtja tee Joan ja Kristjan Kangro, eestlastest startupperid, kes tegelevad nii krüptoraha kui robotitega?

Milliste tee säästmise ja investeerimiseni on läbinud muusik Tanel Padar?

Eraldi paralleelsessioonis õpetajatele ja lastevanematele saavad noorte vanemad ja pedagoogid kuulata Tallinna Reaalkooli direktori Ene Saare, ettevõtlus- ja majandusõpetaja ning ettevõtlusõppe eestvedaja Gerli Veeleidi, koolides finantskirjaoskuse kujundamise võimalusi analüüsinud Piia Viks-Binsoli ja Eesti Panga presidendi Madis Mülleri mõtteid lapsevanemate ja kooli rollidest rahatarkuse andmisel.  

Konverentsi avab rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus

Üritust modereerib YouTuber ja ettevõtja Victoria Villig.  

Konverentsi lõpus saavad kõik osalejad panna oma rahaga seotud teadmised proovile veebiviktoriinis.  

Tule kuula, leia uusi mõtteid ja inspiratsiooni. Raha teeb vabaks, kui sellega nutikalt ümber käia!