Rahatarkuse veebikonverents 2023 “Kas mina juhin raha või juhib raha mind?”

Vaata lisaks

Kas mina juhin raha või juhib raha mind? See on küsimus, mida peaksime kõik endale tihedamini esitama. Ainuüksi raha omamine ei too vast kellelegi õnne, küll aga võib raha puudumine ja oskamatus sellega ringi käia tekitada muret ja stressi, ajada keeruliseks inimsuhted ning tuua kaasa muidki probleeme.

23.märtsil kell 13.00 - 15.30 toimus juba kolmandat korda gümnasistidele ja põhikooli lõpuklassidele suunatud rahatarkuse veebikonverents, mis seekord kandis nime „Kas mina juhin raha või juhib raha mind?“

Esinejate hulgas olid investor Marko Oolo, kes kõneles investeerimise ABC-st. Oma rahaasjade korraldamisest rääkis räppar Reket. Paneelis arutasid edu aluseid ja tulevikuplaane mulluste edukate õpilasfirmade vedajad Rasmus Riim (ÕF Drycycle), Kermo Nurmeoja (ÕF Rahatähed) ja Elisabet Jääger (ÕF Mani). Paneeli vedas Rudolf Gustav Hanni (ÕF Seik). Teises paneelis arutasid rahaga seotud vaimsete ja olmeliste murede ning nendega toime tulemise teemadel kohtutäitur Risto Sepp, psühholoog Elina Kivinukk, investor ja koolitaja Peep Vain ning rahaasjade käitumusliku vaate uurija Leonore Riitsalu

Konverentsi avas Eesti eurovolinik Kadri Simson.

Üritust modereeris Äripäeva poolt värskelt aasta investoriks pärjatud saatejuht ja podcasti Blondcast vedaja Katri Teller.

Konverentsi lõpus said kõik osalejad panna oma rahaga seotud teadmised proovile veebiviktoriinis. Viktoriini parimad premeeris Pangaliit, kaks parimat 13-15 aastast osalejat esindasid Eestit üleeuroopalisel rahatarkuse viktoriinil 15-16. mail Brüsselis.

Vaata järele:

Rahatarkuse veebikonverents 2023 "Kas mina juhin raha või juhib raha mind?"Rahatarkuse veebikonverents 2022 "Raha=vabadus?"Rahatarkuse veebikonverents 2021 "Kas raha annab vabaduse"